Hotel Ustka Tło
Hotel Ustka Logo
Zmiana języka
 

Hotel pod klucz

Hotel Ustka - ośrodek wczasowy nad morzem

Położony na polskim wybrzeżu Hotel USTKA to jeden z najpiękniej usytuowanych obiektów noclegowych w Ustce – nadmorskim kurorcie, w którym można znaleźć atrakcyjne hotele z widokiem na morze.

Wyjątkowy dom wczasowy

Ośrodek wypoczynkowy oddalony jest od piaszczystej plaży o zaledwie 50 metrów i położony w ustronnym miejscu. Hotel otacza kojąca zmysły przyroda – rozciągający się wokół las sosnowy pozwala delektować się bliskością natury i czerpać przyjemność z ciszy i spokoju.

Nasz ośrodek wypoczynkowy gwarantuje udane wczasy  

Teren wokół hotelu tworzy ścisłą strefę uzdrowiskową, głównie przez liczne ośrodki wypoczynkowe oraz za sprawą podwyższonego poziomu jodu w powietrzu. Ma to wpływ na ogólną poprawę stanu zdrowia i odporności – warto rozważyć wczasy nad morzem z dzieckiem, dla którego będzie to nie tylko świetna zabawa, ale też wzmocnienie organizmu.

Niezapomniany urlop w ośrodku wczasowym nad morzem

Hotel Ustka oferuje komfortowe noclegi blisko plaży w kompleksowo wyposażonych pokojach, a także doskonałe wyżywienie oraz najróżniejsze atrakcje. To ośrodek wczasowy nad morzem idealny na wakacje z dzieckiem, jak również na wyjazd zdrowotny.

Szukasz hotelu w Ustce z widokiem na morze? Wybierz nasz dom wczasowy!

Prowadzimy działalność również jako dom wczasowy, ośrodek rehabilitacyjny i hotel z widokiem na morze oraz ofertą medi-SPA. Przywiązujemy wagę do zagwarantowania profesjonalnej obsługi. Naszym pragnieniem jest, aby wczasy nad morzem w Ustce były dla Ciebie okazją do odpoczynku i nabrania sił, aby stawiać czoła wyzwaniom kolejnych miesięcy.

Hotel Ustka zaprasza przez cały rok!

Ośrodek wczasowy nad morzem otwarty jest przez cały rok, dzięki czemu można wybrać się zarówno na rozgrzaną plażę latem, jak i jesienne, wiosenne oraz zimowe spacery zdrowotne. Piękne morskie grzbiety fal zachwycają w prażącym słońcu i przy prószącym śniegu.

Ferie nad morzem

Spędzenie zimowego urlopu na wybrzeżu to świetne rozwiązanie dla małych i dużych. Wybierając nasze noclegi z widokiem na morze, można spędzić w Ustce wesołe ferie zimowe – to czas wypoczynku i zabawy. Proponujemy szeroki wachlarz zabiegów SPA dla dorosłych, a także wiele atrakcji dla dzieci. Najmłodsi znajdą coś ciekawego dla siebie w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu do zabaw.
 
Oferta
Na naszą ofertę składają się turnusy wczasowe, turnusy rehabilitacyjne, ferie nad morzem z licznymi atrakcjami, jak też pobyty z ofertą odnowy biologicznej. Hotel odwiedzają rodziny, aby spędzić tu niezapomniane wczasy nad morzem z dzieckiem, czy też odpocząć w SPA nad Bałtykiem. Organizujemy również, jako ośrodek rehabilitacyjny, turnusy o charakterze prozdrowotnym, podczas których nasi fizjoterapeuci przeprowadzają z podopiecznymi ćwiczenia i pracują nad poprawą kondycji. Dbamy o stworzenie oferty, dzięki której każdy będzie mógł spędzić w naszym hotelu ze SPA w Ustce idealne wakacje. 

Weekend w SPA

Hotel USTKA na Wybrzeżu pozwala delektować się spokojną atmosferą i relaksującymi zabiegami w centrum odnowy biologicznej. To idealne miejsce na weekend w SPA. Starannie dobrane zabiegi pozwalają w krótkim czasie zregenerować siły oraz zrelaksować się. Warto skorzystać z takiego rozwiązania, gdy czujecie się Państwo bardzo zmęczeni.

Wakacje nad morzem z dzieckiem

Hotel USTKA jest przystosowany do goszczenia najmłodszych. W naszych progach spędzić można niezapomniane wakacje nad morzem z dzieckiem. Zapewniamy pełne wyżywienie – pożywne i smaczne, które z pewnością polubią także maluchy. Sam obiekt oraz najbliższa okolica i dalsze otoczenie zapewniają moc atrakcji rodzinom z dziećmi.
 
Oferty promocyjne
Hotel USTKA przygotowuje dla swoich Gości także specjalne oferty promocyjne. Zapraszamy do korzystania ze specjalnie przygotowanych propozycji pobytowych na Święta Bożego Narodzenia, czy Sylwestra. Nasz ośrodek wczasowy nad morzem proponuje również atrakcyjne ceny turnusów oraz ciekawe propozycję SPA. Dużym zainteresowaniem cieszą się także nasze oferty okazjonalne - wczasy last minute. Zachęcamy do śledzenia pojawiających się nowych promocji. Ponadto warto sprawdzić nasze propozycje cenowe poza sezonem – wówczas można u nas wypocząć w niższej cenie.

Ośrodek rehabilitacyjny nad morzem

Nasz obiekt jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcieliby w znacznym stopniu poprawić stan swojego zdrowia. Jako ośrodek rehabilitacyjny nad morzem w Ustce proponujemy turnusy dla osób zmagających się ze schorzeniami zarówno natury fizycznej, jak i psychicznej. Wczasy u nas to możliwość na wypoczynek i poprawę stanu zdrowia!

SPA nad morzem promocje

Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę pobytów wczasowych z zabiegami oraz turnusów rehabilitacyjnych dla wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z propozycji naszego SPA. Promocje mogą obejmować długoterminowe wczasy, jak również weekendowe wyjazdy do SPA nad morzem. Można u nas spędzić w naszym ośrodku w Ustce przyjemnie kojący czas.
Home | HotelOferta | AtrakcjePromocjeCennikGaleriaKontakt | RODO |
Hotel Ustka Logo Hotel Ustka
  76-270 Ustka, ul. Wczasowa 25
tel. 59 814 40 84