Hotel Ustka

_

Goście przybywający do nas mogą liczyć na atrakcyjny pobyt przez cały rok. Poza letnimi wczasami oferujemy turnusy rehabilitacyjne, ferie zimowe z programem dla dzieci oraz krótsze pobyty zdrowotne i hotelowe. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby z niepełnosprawnościami, jak i rodziny z małymi dziećmi, które chcą poprawić odporność swoich maluchów. Jako ośrodek mamy uprawnienia, by przyjmować osoby z dofinansowaniem z PFRON. Przez cały rok skorzystać można u nas z szerokiej oferty zabiegów leczniczych, medi-spa lub wellness.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16:00, a kończy o godz. 10:00.

Położenie

_

Nasz hotel z widokiem na morze położony jest przy samej linii brzegowej, około 50 m od pięknej piaszczystej plaży, w otoczeniu czarnej sosny mającej duże właściwości lecznicze. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Rano można wybrać się na długi spacer brzegiem morza, a wieczorem zaprezentować świeżą opaleniznę na nadmorskiej promenadzie. W portowych kafejkach można szaleć do późnej nocy!

Wypoczynek i rekreacja

_

Hotel Ustka posiada duży kompleks rekreacyjno – wypoczynkowy. Jest tutaj kort tenisowy, boisko do koszykówki, duży plac zabaw czy miejsce na wspólne ognisko i grill. Ponadto w obiekcie znajdują się m.in. wypożyczalnia rowerów (foteliki dziecięce, kaski), kijki do nordic walking, bilard, stół do ping-ponga, gry planszowe, puzzle oraz biblioteka hotelowa

Parking

_

Gościom hotelu zapewniamy bezpieczny, ogrodzony i monitorowany parking samochodowy (bez statusu strzeżonego).
Cennik
– samochód osobowy – 20 zł/doba.
– bus – 30 zł/doba
– autokar – 50 zł/doba